Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Carrefour, Aldi i Tesco wezmą udział w GLOBALG.A.P. Tour Stop w Hiszpanii 2023 r.

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Platforma GLOBALG.A.P zrzesza obecnie ponad 50 europejskich i brytyjskich sieci supermarketów. GLOBALG.A.P współpracuje z dostawcami owoców i warzyw w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności i jakości produktów owocowo-warzywnych w ich punktach sprzedaży.

"GLOBALG.A.P, Agrocolor i Coexphal finalizują szczegóły dotyczące inscenizacji GLOBALG.A.P. Tour Stop 2023 w Hiszpanii, która dla

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem