Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny białoruskich warzyw i owoców nie będą regulowane

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ceny białoruskich warzyw i owoców nie będą regulowane, według Ministerstwa Regulacji Antymonopolowych i Handlu Republiki Białorusi (MART). Natalia Melnikova, szefowa Departamentu Handlu i Gastronomii Publicznej, stwierdziła, że nie ma potrzeby wprowadzania regulacji cen krajowych owoców i warzyw, ponieważ są one już niedrogie. Podkreśliła, że

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem