Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Chińska Pagoda Industrial Group wprowadza na rynek pierwszą partię hiszpańskich persymonów

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chińska Pagoda Industrial Group rozpoczęła sprzedaż pierwszej partii persymonów z Hiszpanii, po złagodzeniu przepisów importowych. Hiszpański dostawca świeżych produktów, The Natural Hand, wysłał owoce do Chin po aktualizacji chińskiej listy celnej w pierwszej połowie ubiegłego roku, która usankcjonowała import hiszpańskich persymonów na kontynent.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem