Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Chłodna pogoda zniechęca sprzedawców na rynku i kupujących z sektora hotelarskiego"

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Ta zima była trudna dla hurtowników owoców i warzyw" - mówi Michel van den Berg z De Best AGF, holenderskiej hurtowni. "Dla płynnej sprzedaży było zbyt zimno przez zbyt długi czas. To zniechęca ludzi do chodzenia na rynek lub do jadłodajni, a tam leży cały nasz biznes. Ludzie wolą odwiedzić supermarket. Naszymi klientami są głównie sprzedawcy z rynku, restauracje i sklepy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem