Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Dla kupujących te czasy niedoborów są najlepsze"

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Europie niedobory owoców i warzyw oraz wysokie ceny były dużymi wiadomościami w zeszłym tygodniu. "Trzeba się po prostu trochę bardziej postarać, aby zdobyć cały swój handel. Ale dla kupujących to najlepsze czasy i trzeba iść pełną parą" - śmieje się Ad Pollux, który w tym roku przejął prowadzenie holenderskiego hurtownika owoców i warzyw Eurofresh. "Zapasy są nieco ograniczone, ale i tu pojawia się popyt.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem