Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dlaczego w Europie spożywa się mniej warzyw, skoro jest coraz więcej wegetarian?

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dzisiaj jest więcej wegetarian, wegan i fleksitarystów. Jednak według ostatniego artykułu z agroberichtenbuitenland.nl, wskaźniki sprzedaży świeżych owoców i warzyw w Europie spadają. Nie jest łatwo znaleźć dokładne dane na temat tego, ile osób decyduje się na wyeliminowanie lub wycięcie mięsa ze swojej diety, ale obserwacje wskazują, że jest to rosnący trend. W jednym z ostatnich badań stwierdzono, że

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem