Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Dole gromadzi wysokiej jakości owoce i warzywa w Azji, aby pojawić się na targach Asia Fruit Logistica

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W dniu 6 września 2023 r. 16. edycja Asia Fruit Logistica powróciła do AsiaExpo w Hongkongu. Wystawa ta gromadzi wiodące światowe firmy owocowo-warzywne, aby zaprezentować światu łańcuch wartości branży świeżych owoców i warzyw. Ponad 700 wystawców z 43 krajów i regionów bierze udział w wydarzeniu, aby zaprezentować najnowocześniejsze produkty i usługi, w tym świeże

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem