Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Dole Ireland kupuje Vernon Catering z siedzibą w Dublinie

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dole Ireland ogłosiło transakcję zakupu dublińskiej firmy Vernon Catering. Vernon Catering zajmuje się sprzedażą i dystrybucją świeżych owoców, warzyw i produktów suchych do punktów gastronomicznych w stolicy Irlandii.

Dole poinformowało, że działalność Vernon Catering zostanie zintegrowana z dedykowanym centrum gastronomicznym w Balbriggan, Co Dublin, ze skutkiem natychmiastowym. Zgodnie z warunkami umowy, Ronan

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem