Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Dostarczamy naszym klientom cennych informacji, dzięki którym mogą oni podejmować lepsze i szybsze decyzje"

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dla każdego eksportera najważniejsze jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i identyfikowalności jego produktów, zawsze zgodnie z ramami prawnymi rynków docelowych, które stale się zmieniają. Jednym z takich rynków jest Unia Europejska, która jest bardzo atrakcyjnym rynkiem i w rzeczywistości strategicznym celem dla wielu podmiotów w segmencie owoców i warzyw w Ameryce Łacińskiej.

W

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem