Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Dostęp do rynków, sprawa WTO, ważne priorytety nowego ministra rolnictwa RPA.

2024-07-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Przemysł eksportu świeżych owoców w Południowej Afryce z niecierpliwością oczekuje na współpracę z nowym Ministrem Rolnictwa, Johnem Steenhuisenem. Twierdzą, że choć na jego biurku czeka wiele priorytetów, najbardziej palącymi sprawami są zdobycie i priorytetyzacja dostępu do rynków, a także apel przemysłu cytrusowego do WTO w sprawie Europy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem