Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Duński eksporter świeżych produktów chce zwiększyć sprzedaż na rynku europejskim

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Duński eksporter świeżych produktów GASA Odense Frugt Gront chce zwiększyć sprzedaż na pozostałym rynku europejskim. Jens Nannerup, dyrektor generalny spółdzielni rolniczej, powiedział, że w ubiegłym roku sprzedano owoce i warzywa o wartości około 150 milionów euro. "Naszym celem w tym roku jest dalszy rozwój działalności naszych producentów na rynkach europejskich, zwłaszcza że jest to coraz bardziej

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem