Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Egipski sezon cytrusowy rozpocznie się 15 grudnia

2023-11-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon na egipskie cytrusy rozpocznie się 15 grudnia, według kilku eksporterów powołujących się na nieoficjalny komunikat Rady Eksportu Rolnego. Rozpoczęcie sezonu nastąpi dwa tygodnie później niż zwykle, ze względu na zmiany pogodowe, które zmieniają czas dojrzewania owoców. Amgad Nessem, kierownik eksportu w El Teriak Farms, przedstawia swoje wrażenia z nadchodzącego sezonu.

Nessem mówi

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem