Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Eksport owoców i warzyw z Egiptu do Europy może gwałtownie wzrosnąć z powodu dewaluacji

2024-02-06 00:00
Źródło: East-fruit.com

Analitycy EastFruit podkreślają wysokie ryzyko poważnych wahań na regionalnym rynku owoców i warzyw z powodu zbliżającej się dewaluacji funta egipskiego w stosunku do kluczowych walut.

Tło

Sytuacja pogorszyła się rok temu. Wówczas informowaliśmy o podwojeniu kursu wymiany dolara na lokalną walutę, co miało na celu pobudzenie wzrostu gospodarczego w Egipcie.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem