Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Eucofel uwzględnia w swoim planie działania na rok 2023 działania następcze w stosunku do rozporządzeń wynikających ze strategii "od pola do stołu".

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

We wtorek Eucofel, Europejskie Stowarzyszenie Owoców i Warzyw, odbyło swoje doroczne zgromadzenie w Brukseli. Podczas zgromadzenia Eucofel zatwierdził kierunki działań na rok 2023, w tym wyczerpujące śledzenie regulacji wynikających ze strategii "Farm to Table".

Na poziomie Wspólnoty strategia ta stanowi duże wyzwanie dla produkcji owoców i warzyw, ponieważ przewiduje

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem