Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Głównym wyzwaniem dla produkcji owoców i warzyw w regionie jest zapewnienie długoterminowej rentowności produkcji.

2023-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Region Centre-Val de Loire jest punktem odniesienia dla produkcji świeżych owoców i warzyw, z ponad 580 000 ton produkowanych każdego roku.

Przez ostatnie 2 lata, 8,500 profesjonalistów z sektora świeżych owoców i warzyw w tym regionie (producenci, spedytorzy, dystrybutorzy hurtowi i detaliczni oraz profesjonaliści gastronomiczni) utworzyli komitet regionalny Interfel Centre-Val de

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem