Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Greccy producenci zarabiają tylko ułamek ostatecznej ceny konsumenckiej za owoce i warzywa

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Greccy konsumenci często płacą prawie trzykrotność ceny, jaką producenci otrzymują za owoce i warzywa podczas zbiorów. Producenci zazwyczaj zatrzymują zysk w wysokości zaledwie około 8 do 9 procent ostatecznej ceny konsumenckiej. Rozbieżność ta jest w dużej mierze przypisywana pośrednikom w łańcuchu dostaw i wyzyskowi ze strony wykonawców nadzorujących rolnicze załogi pracownicze, a nie samym producentom.

Dla

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem