Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Greenyard serwuje lody w 100% z czystych roślin

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Greenyard, globalny dostawca świeżych, mrożonych i gotowych owoców i warzyw, rozszerzył swoją ofertę produktów czysto roślinnych poprzez przejęcie holendersko-włoskiego start-upu Gigi Gelato.

Mówi się, że jest to marka zmieniająca zasady gry, która łączy owoce i warzywa w innowacyjny sposób, tworząc zdrową alternatywę dla tradycyjnie pobłażliwych lodów. Gigi Gelato oferuje

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem