Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

'Hiszpański handel żywnością po Brexicie ma się dobrze'

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym tygodniu minister rolnictwa Hiszpanii Luis Planas stwierdził, że eksport owoców i warzyw z jego kraju do Wielkiej Brytanii nie doznał "żadnych fundamentalnych zakłóceń" z powodu Brexitu. Ostatnie braki zszywek sałatkowych w brytyjskich supermarketach były częściowo spowodowane pogodą na południu Hiszpanii, powiedział. Dodał, że "dostawy są gwarantowane".

Dobór, powiedział Planas, był "anomalią nie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem