Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Holenderscy hodowcy mogą zarobić trochę więcej w tym sezonie"

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Holandii zbiory najlepszych owoców w Van Blijderveen Fruit dobiegły końca. "Jeśli chodzi o uprawę, nadal polegamy na staromodnych holenderskich odmianach, z Elstar, Jonagold i Red Prince tworzącymi główną masę", zaczyna Kees van Blijderveen. Jest on zadowolony z przebiegu zbiorów. "Jeśli masz wystarczająco dużo rąk do pracy - a na szczęście mieliśmy - wszystko idzie dobrze. Pogoda była dobra,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem