Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Inwestujemy w modernizację i zrównoważony rozwój rolnictwa"

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ostatnich latach globalny kryzys środowiskowy i energetyczny, zmiany klimatyczne, zagrożenia związane z wodą i potrzeba ograniczenia emisji CO2 skłoniły firmy, w tym te z sektora owoców i warzyw, do ponownego przemyślenia koncepcji zrównoważonego rozwoju, która stała się priorytetem nie tylko dla państw, ale także dla organizacji i samych obywateli.

Istnieje kilka firm rolniczych

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem