Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Izraelska produkcja cytrusów ma osiągnąć 160 000 ton

2023-11-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pomimo różnych wyzwań, Betsalel Ohana, kierownik ds. eksportu w Planet Israel, pozytywnie ocenia nadchodzący sezon cytrusowy w Izraelu: "Okres uprawy izraelskich cytrusów w 2023 r. był w dużej mierze korzystny, z ciepłymi temperaturami i odpowiednimi opadami deszczu przyczyniającymi się do zdrowego rozwoju owoców. Pojawiły się jednak pewne wyzwania, w tym niedobór siły roboczej w rolnictwie i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem