Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Kaptur termiczny wydłuża okres przydatności do spożycia i zmniejsza uszkodzenia temperaturowe w całym łańcuchu logistycznym"

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowy kaptur termiczny firmy Ecocool oferuje podstawową ochronę wszystkich wrażliwych na temperaturę produktów na styku transportu, szczególnie w transporcie lotniczym. Rozwiązanie to nadaje się szczególnie do ochrony owoców i warzyw, jagód oraz kwiatów ciętych i spotkało się z pozytywnym odbiorem podczas pierwszej obecności specjalisty od opakowań z Bremerhaven na targach Fruit Logistica, mówi dr.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem