Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Klementynki apulijskie skompromitowane w ostatniej części kampanii

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Kryzysy ostatnich lat dotknęły również sektor cytrusowy. Coraz częściej obserwujemy, że bardzo dobre owoce nie znajdują rynku zbytu, z powodu zagranicznej konkurencji, do tego stopnia, że czasem nawet nie dochodzi do zbiorów. W ostatnim przebłysku kampanii handlowej klementynek z Apulii postanowiliśmy pozostawić owoce na roślinach, ponieważ nieustanne deszcze i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem