Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Lidl Portugal i Portugal Fresh wyeksportowały 22 300 ton owoców i warzyw do 9 krajów europejskich.

2024-03-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

UK: Co-op jako pierwszy sprzedawca detaliczny z zerową emisją netto potwierdzoną przez SBTiCo-op stał się pierwszym brytyjskim sprzedawcą detalicznym, którego cele zerowej emisji netto zostały potwierdzone przez uznaną na całym świecie inicjatywę Science Based Targets (SBTi). Co-op, który prowadzi 2400 sklepów spożywczych w całej Wielkiej Brytanii, jest również jednym...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem