Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Macfrut uczci 40-lecie rozszerzonym programem imprez i powiększoną powierzchnią

2023-03-02 07:00

Wydarzenie, które koncentruje się w szczególności na sektorze owoców i warzyw, ma na celu ustanowienie się liderem w branży.

Po pierwsze, w tym roku targi będą większe, z dwoma nowymi halami wystawienniczymi, które zostaną dodane. Będzie też znacząca obecność międzynarodowa - 30 procent uczestników to zagraniczni profesjonaliści, odbędzie się też 30 międzynarodowych prezentacji. Dodatkowo odbędzie się

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem