Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Mamy do czynienia z 30-procentowym wzrostem kosztów i 20-procentowym spadkiem sprzedaży".

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Zakończyliśmy rok, w którym płace gwałtownie wzrosły. Do tego dochodzą składki na ubezpieczenie społeczne, które również należy uwzględnić, a ponadto owoce ziarnkowe są jednym z niewielu produktów, w przypadku których plantatorzy otrzymują mniej pieniędzy za towar" - mówi Philip Wißkirchen. On sam uprawia 36-hektarowy sad i jest przewodniczącym Fachgruppe Obstbau Bonn Rhein-Sieg (Bonn

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem