Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Mississippi może mieć wkrótce oficjalny owoc stanowy

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po przeczytaniu historii o tym, jak studenci w Kansas złożyli petycję do swoich ustawodawców, aby nazwać śliwkę piaskową oficjalnym owocem stanu Słonecznika, uczniowie szkoły podstawowej w Madison zapytali swojego nauczyciela, jaki jest owoc stanu Missisipi. Po odkryciu, że stan, w rzeczywistości, nie ma owocu państwowego, nauczycielka z Mannsdale Lisa Parenteau połączyła się ze swoimi uczniami, aby

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem