Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Może się okazać, że przez cały sezon będziemy musieli analizować, na które rynki wysyłać nasze cytrusy".

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kryzys na Morzu Czerwonym będzie miał duży wpływ na przepływ cytrusów w tym sezonie, a niektóre kraje półkuli północnej będą miały trudności z dostarczeniem owoców do Azji.

"Nie jesteśmy jeszcze pewni, jaki wpływ będzie to miało na eksport cytrusów z RPA", powiedział Justin Chadwick, dyrektor generalny Citrus Growers Association South Africa. "Hodowcy z półkuli północnej znajdą

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem