Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Na granicy chińsko-wietnamskiej kwitnie handel owocami

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pingxiang jest największą i najdogodniejszą drogą lądową z Chin do Wietnamu i Azji Południowo-Wschodniej, a także największym portem dla handlu importem i eksportem owoców między Chinami a ASEAN. Ciężarówki załadowane importowanymi owocami, w tym durianem, passiflorą, smoczym owocem i jackfruitem ze Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN), codziennie przechodzą przez służby celne w porcie Youyi w

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem