Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

NewTec zaprezentuje innowacyjny Laser Flowpack700 na nadchodzących targach MacFrut.

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Newtec ogłosił niedawno, że zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązanie do pakowania Laser Flowpack700 na nadchodzącym wydarzeniu MacFrut, odbywającym się od 3 do 5 maja w Rimini Expo Centre we Włoszech.

Laser Flowpack700 to najnowocześniejsza, w pełni automatyczna zgrzewarka laserowa, która idealnie nadaje się do zastosowań związanych z pakowaniem ultracienkiej folii, w tym owoców i warzyw takich jak

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem