Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nie ogranicza to ani marnotrawstwa żywności, ani nie zwiększa trwałości produktów"

2023-05-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Niemieckie Stowarzyszenie Handlu Owocami (DFHV) ostro skrytykowało planowany przez UE zakaz pakowania owoców i warzyw. "Taki zakaz przynosi skutki odwrotne do zamierzonych, ponieważ ani nie zmniejsza marnotrawstwa żywności, ani nie zwiększa trwałości produktów" - wyjaśnił dyrektor zarządzający DFHV dr Andreas Brügger. Ponadto, powiedział, jest to dyskryminujące, jeśli taki zakaz w sektorze żywności jest jedyną kategorią, która

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem