Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Oczekiwany wzrost cen żywności w Bośni i Hercegowinie

2023-06-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponieważ Bośnia i Hercegowina doświadczyła ostatnio ulewnych deszczy, które doprowadziły nawet do powodzi, źródła branżowe spodziewają się znacznie niższych plonów zbóż, owoców i warzyw. Wpłynie to bezpośrednio na produkcję krajową i ceny tych produktów. Jeśli weźmie się również pod uwagę, że siew był czterokrotnie droższy niż w poprzednich latach, a cena umieszczenia i zakupu była niska,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem