Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Opóźnienia na granicach przyczyną zmniejszenia o połowę eksportu brytyjskich owoców do UE

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Opóźnienia na granicy są obwiniane za zmniejszenie o połowę eksportu brytyjskich owoców do UE, a także wpływają na inne sektory, takie jak mleczarstwo i kwiaty. Dane z HMRC pokazują, że w roku do 31 marca 2021 r. Wielka Brytania sprzedała owoce do UE o wartości 248,5 mln funtów, która spadła do 119 mln funtów w następnym roku i wyniosła 113,8 mln funtów w roku do marca 2023 r.

"Długie opóźnienia w brytyjskich portach zniechęcają

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem