Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Ostatecznie rosnące koszty transportu prowadzą do wyższych cen ofertowych w handlu detalicznym"

2023-11-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zbliżająca się podwyżka opłat drogowych w dniu 1 grudnia wywołuje poruszenie w niemieckiej branży transportowej, w tym w sektorze transportu owoców i warzyw. Planowany ogromny wzrost stawek opłat drogowych doprowadzi do znacznego wzrostu kosztów transportu, które będą musiały zostać przeniesione na płatnika frachtu. FreshPlaza.de rozmawiała z kilkoma przewoźnikami świeżych produktów na temat tych środków i ich konsekwencji

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem