Owoce Koyo trafiają na wschodnie wybrzeże.
2024-11-14 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Oishii ogłosiło, że wprowadzi swoje pożądane jagody Koyo do lokalizacji Harris Teeter w regionie DMV, poszerzając swoją działalność na wschodnim wybrzeżu. Ta wiadomość pochodzi tuż po rozszerzeniu działalności Oishii na Chicago. Jagody Koyo - oznaczające "roześmiane" po japońsku - zostały wprowadzone w lutym.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



