Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pakowanie izraelskich zbiorów daktyli trwa, a w Europie spodziewany jest ogromny popyt świąteczny.

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po krótkiej przerwie na początku października, po inwazji i wojnie w odpowiedzi, izraelski przemysł daktylowy wznowił zbiory, widząc ogromny popyt ze strony rynków zagranicznych. Według Tal Dagul, hodowcy i eksportera daktyli Agrifood, "Pomimo trudnej sytuacji, zbiory daktyli w Izraelu były kontynuowane z dobrą jakością i dużym rozmiarem owoców, ale z mniejszą wydajnością niż

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem