Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pięć kluczowych rozwiązań dla rynku owoców i warzyw

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym roku Fruit Logistca koncentruje się na najnowszych trendach i osiągnięciach w zakresie zrównoważonego łańcucha dostaw, tematu o rosnącym znaczeniu w branży owocowo-warzywnej. W związku z tym Robopac Machinery zaprezentuje rozwiązania i technologie, które mają na celu zmniejszenie wpływu na cały łańcuch produkcyjny przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności produkcji.

Z niezmienną

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem