Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Pierwszy ruch korzeniowy cytrusów na wiosnę, jest najważniejszy"

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Szczepienie to krytyczny okres dla drzew. System korzeniowy drzewa, który wymaga wysokiego zapotrzebowania na składniki odżywcze i mikroelementy, uaktywnia się w momencie rozpoczęcia kiełkowania.

"Korzeń jest motorem, który pomoże drzewu pomyślnie przejść tę część cyklu, a jego biostymulacja jest kluczowa dla zapewnienia jakości kwiatów, liczby owoców, które zbieramy, oraz ich jakości" - stwierdzono

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem