Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Podkładka pod owoce EarthPad zatwierdzona do recyklingu

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podkładka chłonna do owoców z papieru nadająca się do recyklingu została zatwierdzona do recyklingu przez On-Pack Recycling Label (OPRL). Według Sirane czyni to z niej pierwszą na świecie zatwierdzoną do recyklingu podkładkę chłonną.

Simon Balderson, Sirane MD, powiedział: "Sirane od lat jest znany jako ekspert w dziedzinie chłonności i innowacji. Ten produkt łączy w sobie te dwie cechy. Nie jesteśmy świadomi

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem