Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Polska: Ruszyły przygotowania do 14. edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW)

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W dniach 17-18 stycznia 2024 r. na terenie największego centrum wystawienniczego w Polsce odbędzie się 14. edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW).

TSW to największe wydarzenie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej, skupiające producentów owoców i warzyw. "To doskonała okazja, aby zaprezentować najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania oraz przekazać

Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem