Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Poprawa jakości owoców i dobre wyniki rynkowe prowadzą do rekordowych prognoz dla producentów Zespri

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zespri opublikowało listopadową prognozę na sezon 2023/24, z prognozowanymi rekordowymi zwrotami z tacek Green, Organic Green i RubyRed oraz odmianami Zespri SunGold znacznie wyższymi niż w poprzednim sezonie.

Zielony jest szczególnie wyróżniający się, z najnowszymi prognozowanymi zwrotami Green na tacę na rekordowym poziomie 9,00 USD. Dla porównania, w ubiegłym sezonie ostateczny zwrot z sadu (OGR) wyniósł 5,78 USD.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem