Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Poranne zamówienia docierają na brytyjskie rynki hurtowe jeszcze tej samej nocy"

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Brexit niewątpliwie spowodował wyzwania logistyczne dla europejskiego eksportu owoców i warzyw w ostatnich latach. "Systemy znacznie się opóźniły" - mówi kierownik sprzedaży holenderskiej firmy Freight Line Europe Viktor Vijverberg. "Szczególnie po stronie brytyjskiej, co wpłynęło również na nasze usługi. Dzięki naszym partnerom CSI i RBF Cargo osiągnęliśmy obecnie punkt, w którym możemy oferować takie same usługi jak wcześniej

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem