Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Przeniesienie Papp Logistics przynosi korzyści Mönchengladbach i regionowi na wiele sposobów".

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W przyszłości firma Papp z Ottobrunn będzie zarządzać asortymentem owoców, warzyw i świeżych produktów dla całego regionu w Rheindahlen w imieniu wiodącego niemieckiego detalisty dyskontowego. W tym celu właściciel nieruchomości Ixocon, deweloper z Hamburga, buduje magazyn dystrybucyjny o powierzchni 21 000 m². Papp Logistics będzie jedynym najemcą tego innowacyjnego obiektu.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem