Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Przepisy dotyczące opakowań powinny być uzgadniane, a nie narzucane z góry"

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Nikt nie chce minimalizować problemów środowiskowych i wszystkich strategii mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia i / lub zmian klimatycznych, ale musimy pracować nad wspólnymi, uzasadnionymi, zaplanowanymi wyborami opartymi na rzeczywistej sytuacji sektora, w tym przypadku sektora owoców i warzyw".

Tak wypowiedział się Claudio Gamberini na temat projektu rozporządzenia w sprawie opakowań, które będzie przedmiotem głosowania w Parlamencie Europejskim

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem