Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Region Kurdystanu zakazuje importu produktów rolnych w celu wsparcia lokalnych rolników

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rząd Regionalny Kurdystanu (KRG) wdraża kompleksowy plan reform w celu rozwoju sektora rolnego w kurdyjskim regionie Iraku i rozszerzenia rynku dla kurdyjskich produktów na całym świecie.

W ramach reform zniesiono cła eksportowe, umożliwiając lokalnym firmom eksport nadwyżek owoców i warzyw. Dążąc do wsparcia lokalnych rolników i dając pierwszeństwo

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem