Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Rosnące zapotrzebowanie na 4. asortyment, szczególnie ze strony sektora hotelarskiego"

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Popyt na świeżo krojone owoce i warzywa oraz dania gotowe rośnie. W 't Vitamientje w Belgii ten czwarty asortyment cieszy się coraz większą popularnością. "Z pewnością z sektora hotelarskiego gwałtownie wzrósł popyt na świeżo krojone owoce i warzywa. Dla wielu osób coraz ważniejsza staje się łatwość użycia i wygodne porcjowanie. Jednak ze względu na braki kadrowe,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem