Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rozszerzenie różnorodności produktów z upraw konwencjonalnych i ekologicznych

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Producencki Rynek Hurtowy Langförden-Oldenburg eG (ELO) rozszerza swoją ofertę produktów poprzez nowe partnerstwa. Firmy producenckie Andreasa Rennera z Mutterstadt w Nadrenii-Palatynacie staną się partnerami spółdzielni producentów z Dolnej Saksonii w sezonie 2024. Andreas Renner prowadzi odnoszącą sukcesy firmę rodzinną, w której owoce i warzywa są uprawiane w sposób konwencjonalny i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem