Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Saperzy wezwani do skrzynki z gnijącymi owocami

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Policja w San Rafael ewakuowała ludzi z budynku wzdłuż Smith Ranch Road w zeszłym tygodniu, aby zbadać podejrzaną paczkę, która okazała się być 20 funtami gnijących owoców, zgodnie z The Mercury News. Paczka została dostarczona o 10 rano. Jak podała policja, nieprzyjemny zapach przypominający metan lub zgniłe jaja wzbudził podejrzenia co do niebezpiecznej zawartości. Budynek został ewakuowany, a miasto wezwało straż pożarną.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem