Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Silafrica omawia najlepsze opcje opakowań

2023-03-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W przypadku eksportu owoców i warzyw, opakowanie jest krytycznym aspektem, którego nie można pominąć. Nie tylko zapewnia, że produkt dotrze do miejsca przeznaczenia w dobrym stanie, ale także decyduje o efektywności procesu eksportu. W ostatnich latach lekkie składane skrzynki eksportowe zyskały popularność wśród eksporterów ze względu na ich liczne zalety w porównaniu ze sztywnymi skrzynkami i

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem