Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Sklepy rolnicze w Wielkiej Brytanii odnotowują ogromną sprzedaż, podczas gdy ceny w supermarketach pozostają wysokie

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zakłady rolnicze w Wielkiej Brytanii odnotowały ogromny wzrost sprzedaży w ciągu ostatniego miesiąca w obliczu "kryzysu" świeżych owoców i warzyw w krajowych supermarketach. Właściciele gospodarstw rolnych i małych firm mówią, że mają nadzieję, że będzie to miało teraz trwały wpływ na sposób, w jaki ludzie wybierają zakupy. W ciągu ostatniego miesiąca klienci musieli zmierzyć się z pustymi półkami na półkach z owocami i warzywami w dużych supermarketach z powodu "problemów z łańcuchem dostaw". Słaba pogoda

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem